O nas

Kawiarnia „40” istnieje od czerwca 1999 roku i mieści się w centrum Sokolnik przy ulicy Jagiellońskiej. Początkowo jako mały lokal serwujący głównie napoje i kilka dań z grila. Po dwóch latach dobudowaliśmy salę o powierzchni 100m2, która spełnia aktualnie, po modernizacji, rolę sali restauracyjnej. Rozbudowaliśmy również zaplecze kuchenne i aktualnie możemy robić kulinarne „szaleństwa”.

Dysponujemy również dwoma ogródkami, zewnętrznym od strony ulicy Jagiellońskiej i wewnętrznym, zadaszonym, mieszczącym ponad 100 osób. Na terenie tego ogródka znajduje się murowany gril.

Pracujemy w miesiącach maj – wrzesień, kiedy otaczający nas las, stwarza najprzyjemniejsze warunki do przebywania u nas. Jeżeli jest za chłodno, to ogrzewamy się kominkiem i staramy się, żeby nasi klienci czuli się u nas jak najlepiej.

Szczegóły kontaktu

Kawiarnia & Restauracja,
95-039 Sokolniki Las,
ul. Jagielońska 16
tel. 503 100 548 - imprezy artystyczne 
tel. 502 631 484 - uroczystości

Email: kawiarnia40@gmail.com
WWW: www.kawiarnia40.pl

Zastrzeżenia prawne

Informacje i dane zamieszczone na stronie są udostępnianie wyłącznie w celach informacyjnych, reklamowych i promocyjnych.

Powyższe informacje i dane nie mogą być traktowane jako oferta świadczenia jakichkolwiek usług bądź sprzedaży, bądź jako zaproszenie do złożenia takiej oferty.